marta nawrocka

Poznajmy się!

Moje doświadczenie z pracą projektową trwa od 5 lat, a droga zawodowa prowadziła od dużej korporacji, przez małą agencję reklamową, aż do własnego studia w Łodzi. Jestem miłośniczką minimalizmu i unikalnych połączeń kolorystycznych, a w pracy stawiam na nowe wyzwania i ciągły rozwój.

Z kim pracuję? Jestem otwarta na współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedstawicielami małych, średnich, dużych przedsiębiorstw oraz korporacji. Chcesz tworzyć ze mną? Jeśli zajmujesz się animacją, copywritingiem, projektowaniem www, programowaniem lub masz pomysł na naszą współpracę, koniecznie się ze mną skontaktuj!

Co mogę dla Ciebie wykonać?

ID/branding

branding, rebranding, znaki graficzne, audyt wizerunku, projektowanie materiałów reklamowych, projektowanie opakowań, oprawa wizualna wydarzeń

Ilustracje

ilustracja książkowa, prasowa oraz internetowa, infografiki, ilustracja dla dzieci, projekt okładki płyty, plakaty, ilustracje do gier planszowych

Editorial

katalogi, broszury, ulotki, projektowanie książek, skład tekstu, projektowanie layoutów czasopism i magazynów

Opieka graficzna

drobne akcydensy reklamowe, grafiki na potrzeby social mediów oraz reklamy internetowej, inne projekty indywidualne

Co mnie wyróżnia?

Indywidualne podejście

Współpracując ze mną, masz wgląd w każdy etap projektu. Dzięki otwartości, uczciwości i bezpośredniej komunikacji wspólnie stworzymy doskonałe rozwiązania projektowe dla Twojej marki.

Jakość, jakość i jeszcze raz jakość

Prace sygnuję swoim nazwiskiem, gwarantując tym samym ich najlepszą jakość. Proponuję rozwiązania, które są efektem wieloletniej wiedzy projektowej, doświadczenia i ciągłego rozwoju kreatywnego.

Bezpośrednia komunikacja

W biznesie liczy się terminowość i szacunek. Ze mną pozostaniesz w ścisłym kontakcie przez cały czas trwania współpracy, a Twój projekt nigdy nie zginie wśród potrzeb innych klientów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak pracuję – zapraszam do śledzenia mojego bloga, Instagrama lub bezpośredniego kontaktu.